با تکنیک جدید BDLA لب‌هایتان طبیعی و خوش‌فرم می‌شود

با تکنیک جدید BDLA لب‌هایتان طبیعی و خوش‌فرم می‌شود

شما هم جزء افرادی هستید که از مصنوعی شدن حالت لب‌ها‌ی‌تان در اثر تزریق ژل و فیلر نگرانید و به همین دلیل برای مراجعه به پزشک تردید دارید؟ با ادامه‌ی این مطلب همراه باشید تا با تکنیک جدیدی برای لیفت لب و فرم‌دهی لب‌ها آشنا شوید. در این مطلب خانم دکتر لیلا فرد ما را […]

شما هم جزء افرادی هستید که از مصنوعی شدن حالت لب‌ها‌ی‌تان در اثر تزریق ژل و فیلر نگرانید و به همین دلیل برای مراجعه به پزشک تردید دارید؟ با ادامه‌ی این مطلب همراه باشید تا با تکنیک جدیدی برای لیفت لب و فرم‌دهی لب‌ها آشنا شوید. در این مطلب خانم دکتر لیلا فرد ما را با تکنیک جدید BDLA برای لیفت و فرم‌دهی لب‌ها آشنا می‌کند.

تکنیک BDLA چیست؟

تکنیک Border Defining lip Augmentatuon یک تکنیک تزریق بسیار پیشرفته برای لیفت لب است، که لب‌ها را با حفظ حالت طبیعی شاداب‌تر و خوش‌فرم‌تر می‌کند. با استفاده از این تکنیک، حالت و فرم لب‌ها اردکی شکل، غیر عادی، عروسکی و مصنوعی نخواهد شد. در واقع، لب‌ها به فرم و حالت 15-20 سال قبل خودتان برمی‌گردد.
با استفاده از این تکنیک بسیار جدید و پیشرفته شما:

 • درد ندارید.
 • لب‌های‌تان اردکی نمی‌شود.
 • به هیچ عنوان لب فرم غیرعادی، مصنوعی و عروسکی نخواهد داشت.

نکات مهم درباره فیلر لب

 • بسیاری از تزریق‌های فیلر در ناحیه لب و اطراف لب، با هدف لیفت لب و فرم‌دهی دوباره و نه صرفا بزرگ‌تر شدن لب‌ها انجام می‌گیرد. این موضوع خصوصا درباره افرادی مصداق دارد که لاغر می‌شوند یا مشکلات دندان و فک مانند ایمپلنت گذاری و جراحی فک دارند.
 • لب‌های شما می‌تواند برجسته‌تر و زیباتر باشد اما کاملا طبیعی. به شرطی که هم نوع فیلر مرغوب باشد و هم پزشک ما حاذق و باتجربه.
 • برای لیفت لب‌ باریک در جلسه اول حداکثر یک سی‌سی فیلر کفایت می‌کند. برای فرم‌دهی بهتر و کامل‌تر در لب‌های باریک حتما تزریق یک سی سی دیگر به فاصله 2 الی 3 هفته بعد نیاز است. بعد از جا افتادن تزریق و ایجاد فضای مناسب میزان بیشتری می‌توان تزریق کرد.
  گاهی اوقات عدم قرینگی لب‌ها، به فرم حرکت عضلات صورتمان مربوط می‌شود و نباید انتظار داشته باشیم با تزریق فیلر این عدم قرینگی عضلانی رفع شود.
 • هرگز در یک جلسه، بیش از یک سی سی فیلر تزریق نکنید. این کار ریسک تورم روز بعد، کبودی، عدم قرینگی و عوارض خطرناک مثل انسداد عروق را بالا می‌برد.
تزریق فیلر لب
موزون سازی لب به شکل علمی، نیازمند داشتن دید زیبایی شناسی اصیل، تکنیک به روز و علمی و استفاده از فیلر هیالورونیک مرغوب است.
 • فیلر ارزان قیمت نزنید. فیلری که مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا را ندارد تزریق نکنید و حتما به برچسب وزارت بهداشت دقت کنید.
 • تورم روز بعد از تزریق کاملا طبیعی است، پس به نحوی برنامه‌ریزی کنید که برای یک تا دو روز اول مهمانی، جلسه کاری مهم و … نداشته باشید. ورزش سنگین روز اول بعد از تزریق ممکن است تورم را بدتر کند اما ورزش سبک ایرادی ندارد.
 • انتظارتان را با واقعیت فرم لب‌هایتان منطبق کنید. لب‌هایی که کوچک، باریک و نازک هستند باید تدریجا و در جلسات متوالی به اندازه و فرم دلخواه شما برسند. در واقع گاهی مجبور هستیم هر جلسه نیم سی‌سی تزریق کنیم و این کار را هر دو یا سه هفته یکبار ادامه دهیم.
 • اگر خط خنده یا ماریونت (خط اندوه) شما گود باشد، تزریق فیلر لب نه تنها به زیبایی شما اضافه نمی‌کند بلکه باعث می‌شود گودی آن نواحی بیشتر به چشم بیاید. پس حتما به فکر تزریق فیلر در نواحی اطراف دهان باشید و در این مورد نظر پزشک‌تان را جویا شوید.
 • خطوط عمودی بالای لب که در اثر افزایش سن یا سیگار کشیدن ایجاد می‌شوند را فراموش نکنید. این خطوط را در قدم اول با تزریق بوتاکس پشت لب بالا و در قدم بعدی با فیلر بسیار لطیف و با غلظت پایین پر می‌کنیم.
 • اگر نوع فیلری که برای تزریق لب استفاده می‌شود مرغوب و تاپ برند باشد و پزشک شما متبحر و با تجربه، هیچوقت قربانی تزریق‌های غیرموفق و نتایج نامطلوب نخواهید شد. این موضوع درباره‌ی همه‌ی تزریق‌ها صدق می‌کند.

نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *