موزون سازی چهره با چه روشی انجام می‌شود؟

شما هم زمان زیادی را مقابل آینه می‌گذرانید؟ پس از واکاوی تمام اجزای صورت‌تان چه احساسی دارید؟ رضایت یا عدم رضایت؟ ناقرینگی و ناموزونی دلیل شایع بسیاری از ما برای تجربه‌ی احساس نارضایتی از چهره است. اما چطور می‌شود این ناقرینگی‌ها را اصلاح کرد؟ در این مطلب همراه ما باشید تا با روش جدید موزون سازی چهره بدون نیاز به جراحی و کاملا غیرتهاجمی آشنا شوید.

موزون سازی چهره به چه اقداماتی گفته می‌شود؟

فیلرهای هیالورونیک و بوتاکس دیسپورت معجزه‌ی طب زیبایی هستند. استفاده از فیلرهای مرغوب موجب لیفت پوست بدون نیاز به جراحی‌های پردردسر و گاها پرعوارض می‌شود. شاید برای‌تان سوال باشد که فیلرها دقیقا با چه مکانیزمی موجب لیفت می‌شوند؟
تزریق ژل و فیلر از طریق پر کردن گودی‌های صورت و تحریک کلاژن‌سازی موجب لیفت صورت و تغییرات اساسی می‌شوند. در واقع در روش موزون سازی چهره، از فیلر هیالورونیک مطابق با برنامه زیبایی اختصاصی با هدف لیفت، رفع مشکلات صورت و موزون سازی چهره استفاده می‌شود.

فیلرها در کدام نواحی تزریق می‌شوند؟

همانگونه که در مطلب لیفت 5 نقطه‌ای و لیفت 8 نقطه‌ای به نواحی تزریق فیلر اشاره کردیم، فیلرها در قسمت‌های مشخصی از صورت قابلیت تزریق دارند. این نواحی عبارتند از:

 • دور چشم
 • گونه (رأس گونه)
 • خط بغض
 • خط اشکی
 • خط خنده و اطراف لب
 • چانه و خط فکی
 • شقیقه

موزون سازی چهره چگونه اتفاق می‌افتد؟

نسبت طلایی را یادتان هست؟ زیبایی اصول خاص خودش را دارد و پیروی از همین اصول است که ما را به چهره‌ای موزون و متناسب می‌رساند. توازن و تناسب بین اجزای چهره همان چیزی‌ست که با عنوان موزون سازی چهره می‌شناسیم.
این تناسب‌سازی با تزریق فیلر مرغوب در قسمت‌هایی از صورت اتفاق می‌افتد که مطابق با تشخیص پزشک شما لازم می‌آید:

 • تزریق فیلر رأس گونه، میانه گونه
 • تزریق فیلر چانه
 • تزریق فیلر دور چشم
 • تزریق فیلر خط خنده

و سایر نواحی معین در صورت با تشخیص پزشک منجر به موزون‌سازی چهره خواهد شد. در ادامه نمونه‌هایی از موزون سازی چهره که توسط دکتر لیلا فرد انجام شده است را با هم می‌بینیم.

نمونه‌های موزون سازی چهره اجراشده توسط دکتر لیلا فرد

نمونه 1

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @drleilafard


دکتر لیلا فرد:

با تزریق فیلر هیالورونیک در نواحی رأس گونه، میانه گونه و چانه توازن و تناسب بین اجزای چهره برقرار شد. چهره‌ای لطیف‌تر، زنانه‌تر و جذاب‌تر با بینی که کوچک‌تر به نظر می‌رسد و بهبود گودی دور چشم ثانویه به اصلاح میانه و رأس گونه، حاصل این تزریق‌ها بوده است.

نمونه 2

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @drleilafard


لیفت، فرم دهی، بهبود تناسب اجزای چهره و افزایش جذابیت و لطافت صورت یکی از اهداف مهم ما در طب زیبایی مدرن است. البته با حفظ شاخصه‌های اصلی صورت که فرم طبیعی آن را برهم نزند و حالت مصنوعی ایجاد نکند.

دکتر لیلا فرد:

لطفا ورق بزنید و از زوایای مختلف تغییرات مثبت و شگفت انگیز چهره این مراجع عزیزم را ببینید. تزریق فیلر در نواحی رأس و میانه گونه، خط اشکی، ماریونت، خط خنده، خط فکی، زاویه فکی و چانه انجام شده و چهره ای جذاب‌تر و زنانه‌تر ایجاد کرده است.

نمونه 3

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @drleilafard

شما هم به موزون سازی چهره خود فکر می‌کنید؟ در جلسه ویزیت و مشاوره پاسخگوی تمام سوالات شما خواهیم بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *