ژل و فیلر

تزریق ژل و فیلر برای موارد زیادی از جمله رفع انواع چروک‌های پوستی استفاده می‌شود، همچنین تزریق ژل یا فیلر برای اصلاح نواقص بینی برای کسانی که نمی‌خواهند عمل جراحی انجام دهند استفاده می‌شود، یا کسانی که به دنبال جراحی، دچار عدم قرینگی یا مشکلات دیگر شده‌اند.

چند نکته مهم درباره اقدامات ژل و فیلر

اهداف درمانی ژل و فیلر چیست؟

پر شدن خطوط، لیفت و رفع افتادگی صورت، جوانسازی و فرم دهی

دوره تکرار چگونه است؟

هر ۹ ماه تا یک سال تکرار می‌شود اما اثرات جوانسازی فیلرهای مرغوب تا ۳ سال باقی می‌ماند.

اثر دارو چه زمانی مشخص می‌شود؟

همان موقع مشخص می‌شود و تا 2 هفته بعد جا می‌افتد و نمایان‌تر می‌شود.

میزان درد ژل و فیلر چقدر است؟

اگر مقیاس ما برای درد شدید ۱۰ باشد ترزیق فیلر ۲۵٪ درد دارند چون هر ناحیه با پماد بی‌حسی موضعی حدود ۴۵ دقیقه بی‌حس می‌شود. تکنیک تزریق هم به گونه‌ای است که درد را به حداقل می‌رساند

زمان ترزیق چقدر است؟

۴۵ دقیقه بدون احتساب در سالن انتظار

چه عوارضی دارد؟

فیلرهای تاپ برند و درجه یک عارضه ندارند گلوله نمی‌شوند، گرانوله نمی‌شوند،
جابه‌جا نمی‌شوند، آلرژی و عفونت نمی‌دهند

ضوابط و قوانین

قوانین و ضوابط حضور در مرکز زیبایی، پوست و لیزر

 • حضور در مطب بدون وقت قبلی و ساعت غیرکاری مقدور نیست.
 • باتوجه به اینکه کلینیک مخصوص بانوان است، از پذیرش آقایان معذوریم.
 • از همه عزیزان خواهش می‌کنیم که از آوردن همراه خودداری کنند. (مگر درمواردی که بیمار فردی مسن یا نوجوان است یا به زبان فارسی تسلط ندارند)
 • باتوجه به تعداد مراجعه‌کنند‌گان، زمان انتظار شما برای ویزیت یا درمان، بیش از یک ساعت خواهد بود.
 • برای آسایش سایرین از شما خواهش می‌کنیم که از صحبت کردن با موبایل خودداری کنید.

اقدامات بعد از تزریق ژل و فیلر

انجام این موارد تا 5 ساعت پس از تزریق ممنوع است:

 • دراز کشیدن ۱۸۰ درجه
 • خم کردن سر حتی به میزان کم
 • حمام کردن
 • ورزش و فعالیت هایی که منجر به نفس نفس زدن شوند

ضمنا ماساژ موضوع به مدت 2 روز ممنوع است

 

چه کسانی نمی‌توانند ژل و فیلر تزریق کنند؟

 • کسانی که دچار افسرگی هستند.
 • مادرانی که در دوران بارداری و شیردهی به سر می‌برند.
 • افرادی که دچار وسواس هستند.
 • افرادی که پف چشم دارند.
 • افرادی که فشار خون بالا دارند.
 • افرادی که دیابت دارند.
 • افرادی که دچار بیماری‌های نفسی هستند.

توضیحات بیشتر درباره تزریق ژل و فیلر

با تزریق فیلر می‌توان میزان چربی زیر پوست را که بر اثر افزایش سن ایجاد می‌شود کمتر کرد، در نتیجه‌ی این تزریق عضلات به پوست نزدیک‌تر می‌شوند. تزریق ژل و فیلر در قسمت‌های مختلف صورت انجام می‌شود، برای مثال برای رفع تیرگی و گودی دور چشم می‌توان تزریق ژل زیر چشم انجام داد یا برای حجم‌دهی و جوانسازی لب سراغ تزریق ژل لب یا تزریق فیلر لب رفت. سایر درمان‌های ژل و فیلر شامل حجم‌دهی و جوانسازی گونه، بهبود خط خنده و خطوط اطراف لب، بهبود خط بغض و خط اشکی، زاویه‌ سازی صورت و یکدست کردن خط فکی، بهبود عقب رفتگی چانه، لیفت و کوچک کردن بینی می‌شود.
هزینه تزریق ژل و فیلر بسیار بستگی به محل تزریق و نوع فیلر دارد، برای مثال قیمت فیلر زیر چشم باتوجه به نوع فیلر تعیین می‌شود. معمولا قیمت تزریق فیلر های مرغوب بیشتر است، اما به همان نسبت کیفیت آن‌ها نیز بهتر است. اگرچه هزینه تزریق فیلر با استفاده از فیلرهای مرغوب ممکن است کمی بیشتر باشد، اما سلامتی شما ارزشمند است و نباید با انتخاب فیلرهای ارزان قیمت و نامرغوب یا مراکز زیبایی بی‌اعتبار آن را به خطر بیندازید.
لازم است بدانید تزریق فیلر در صورت به فیلر 8 نقطه و فیلر 6 نقطه شهرت دارد، اولین ناحیه تزریق در صورت در شقیقه برای لیفت شقیقه است، در ادامه برای رفع گودی و تیرگی دور چشم، پر کردن گودی خط خنده و خط اشکی، خط بغض یا ماریونت، حجم دهی گونه، لب و زاویه سازی فک از تزریق ژل و فیلر استفاده می‌شود. به نظر می‌رسد تزریق لب جزو پرطرفدارترین ناحیه‌های تزریق باشد.
فیلرها به دو دسته‌ی فیلرهای طبیعی و غیرطبیعی تقسیم می‌شوند. چربی بدن نوعی فیلر طبیعی‌ست که البته کاربرد و اثرات آن با فیلر هیالورونیک اسید کاملا متفاوت است. در بین فیلرهای غیرطبیعی، هیالورنیک اسیدها ترکیبات نزدیک‌تری به پوست انسان دارند و بعد از دوره‌ی زمانی مشخصی در بدن تجزیه و جذب می‌شوند. به همین دلیل است که نتایج تزریق فیلر موقتی است. عوارض فیلر تنها در صورتی بروز می‌کند که فیلر نامرغوب، در حجم نامناسب و توسط پزشک غیرمتخصص تزریق شود. گلوله گلوله شدن، جدا ماندن از بافت پوستی و گاهی بسته شدن عروق از عوارض تزریق فیلر نامرغوب است.

تصاویر قبل و بعد و نظرات مشتریان

سوالات متداول

مجموعه زیبایی طبیعی و اختصاصی مجهز به جدیدترین دستگاه های تشخیصی و درمانی مدرن و پیشرفته مطابق با به روزترین تکنولوژی دنیاست

آیا اقدامات پزشکی و درمان توسط خود دکتر فرد انجام می‌شود؟

بله. اقدامات پزشکی و درمانی راساً توسط خود دکتر انجام خواهد شد.

هزینه این خدمات چقدر است؟

در جلسه ویزیت و معاینه آنچه برای زیبایی شما نیاز است طی یک برنامه زیبایی اختصاصی یا customize beauty plan ارائه می‌شود و شما می‌توانید بر اساس همین برنامه می‌توانید میزان هزینه را از بخش پذیرش جویا شوید.

در جلسه ویزیت چه کاری انجام می‌شود؟

در این جلسه ضمن جویا شدن از اقداماتی که تاکنون انجام داده‌اید و وضعیت سلامتی، خانم دکتر نوع پوست شما و مشکلات را با دست معاینه می‌کنند و از لایه رویی پوست شما عکس برداری ‌می‌کنند. پس از شنیدن خواسته‌های و مشکلات شما «برنامه زیبایی اختصاصی» شما ارائه می‌شود. این برنامه شامل اقدامات تزریقی و غیر تزریقی خواهد بود.

فایده برنامه اختصاصی زیبایی چیست؟

از اتلاف هزینه و انجام کارهای پراکنده جلوگیری می‌شود.
شما golden time اقدامات زیبایی را از دست نخواهید داد.

از چه سنی می‌توان اقدامات زیبایی را آغاز کرد؟

این اقدامات می‌تواند پس از سن 21 سالگی آغاز شود.

میزان زمان تقریبی حضور در مطب چقدر خواهد بود؟

با توجه به این که هر موردی اقدامات پزشکی و درمان مختص خودش را می‌طلبد و این پروسه ممکن است به دلایلی طولانی شود، در نظر بگیرید که ممکن است شما حدود 2 ساعت در دفتر مهمان ما باشید. یقینا این اقدامات پزشکی و درمان برای خانم دکتر از الویت و اهمیت بیشتری نسبت به زمان بندی دقیق دارد. و حتما این دقت و حوصله برای شما هم به کار می‌رود.

سوالاتتان را از خانم دکتر لیلا فرد بپرسید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.