نکاتی مهم و آرامش‌بخش درباره تزریق فیلر و بوتاکس

تجربه تزریق فیلر و بوتاکس داشته‌اید؟ این تجربه برای‌تان خوشایند بوده یا اثرات ناخوشایندش شما را آزرده است؟ تزریق فیلر و بوتاکس نکات بسیار ظریفی دارد که اگر از آن‌ها اطلاع داشته باشی، کمتر دچار سوء برداشت‌های احتمالی می‌شوید و با دید بازتری اقدام به تزریق فیلر و بوتاکس می‌کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با نکاتی مهم و آرامش‌بخش درباره تزریق فیلر و بوتاکس از دیدگاه دکتر لیلا فرد آشنا شوید.

دلایل نگرانی بعد از انجام اقدامات زیبایی چیست؟

برخی از شما عزیزان که در جای دیگری، اقدامات طب زیبایی انجام داده‌اید (مثلا تزریق فیلر لب یا گونه داشته‌اید یا بوتاکس تزریق کرده‌اید)، به فاصله کوتاهی پس از تزریق، با نگرانی و ترس با ما تماس می‌گیرید یا دایرکت می‌دهید که من از کار انجام شده راضی نیستم و اصرار دارید که معاینه شوید، هیالاز بزنید یا به طریقی اثر بوتاکس را از بین ببرید.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث نگرانی بی دلیل شما می‌شود:

  1. صحبت‌ها و قضاوت‌های دیگران که دید درست و علمی ندارند
  2. قضاوت زودرس خودتان قبل از این‌که نتیجه نهایی مشخص شود
  3. اضطراب و نگرانی‌هایی که قبل از تزریق هم داشته‌اید و وسواس‌های بیهوده که همواره با شما بوده‌اند

بعد از انجام اقدام زیبایی صبور باشید

همواره حداقل 3-4 هفته به فیلر و بوتاکس وقت بدهید تا نتایج کاملشان مشخص شود. قضاوت زودرس نکنید.
گذشت زمان که کبودی‌ها را کمتر می‌کند، سمت و سوی خوابیدن، صحبت کردن و جویدن غذا که عضلات را به حرکت وا می‌دارند، متابولیسم بدن و تغییرات هورمونی همه و همه نیازمند زمان هستند تا اثرات ماده دارویی بوتاکس یا فیلر را به بهترین شکل نمایان کنند. پس عجله نکنید.

  • عدم قرینگی اصلاح می‌شود
  • ورم می‌خوابد
  • کبودی برطرف می‌شود
  • فرم نهایی فیلر مشخص می‌شود

همه موارد پیش گفته محقق می‌شود، به شرطی که:
با عجله و ترس از دستکاری‌های دوباره و دوباره، روی کار قبلی که هنوز نتیجه کامل آن معلوم نشده، پرهیز کنید. اگر مشکل حاد پیش نیامده، لازم نیست سریع هیالاز بزنید یا در یک جای دیگر، دوباره فیلر بزنید که مثلا کار قبلی را اصلاح کنید. مراقب باشید.

آیا لیفت صورت، صورت را مصنوعی می‌کند؟

لیفت با فیلر هیالورونیک چهره ما را مصنوعی نمی‌کند اگر:

  1. بر اساس برنامه زیبایی مختص و مناسب هر چهره انجام شود (دید زیبایی شناسی درست)
  2. نوع فیلر مرغوب باشد
  3. از میزان مناسب فیلر مرغوب استفاده شود (پرهیز از زیاده روی)

جمع‌بندی

افراد زیادی از نتایج اقدامات زیبایی بر روی چهره‌شان ناراضی هستند و دوست دارند با اقدامات عجولانه عیوب کاری که انجام داده‌اند را بپوشانند. کاری که معمولا نتیجه را بدتر می‌کند. در این مطلب به نکاتی مهم و آرامش‌بخش در مورد تزریق فیلر و بوتاکس اشاره کردیم که می‌توانید روشنی‌بخش ذهن شما برای مواجهه با نتایج این نوع اقدامات باشد. امیدواریم شما هم تجربه‌ی رضایت‌بخشی از اقدامات زیبایی داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *