جوانسازی پوست

براى تكميل درمان‌هاى جوانسازى در كنار استفاده از ژل و بوتاكس، لیزر جوانسازى باعث تحريك كلاژن‌سازى در لايه ميانى پوست و افزايش قوام آن مى‌شود. مزيت اين نوع ليزر اين است كه كاملا غيرتهاجمى و غيرسوزاننده است و در جلسات متوالى نتايج عالى دارد.

چند نکته مهم درباره اقدامات جوانسازی پوست صورت

اهداف درمانی جوانسازی چیست؟

بهبود قوام پوست، یک دست کردن و افزایش شفافیت پوست، جوانسازی روشن شدن (نه از بین رفتن) لک ها بسته شدن منافذ پوست ،شادابی و طروات

دوره تکرار چگونه است؟

۶ تا ۸ جلسه

اثر درمان چه زمانی مشخص می‌شود؟

از جلسه دوم یا سوم

میزان درد جوانسازی چقدر است؟

درد ندارد چون غیر تهاجمی است

زمان اقدامات جوانسازی چقدر است؟

۵ دقیقه بدون در نظر گرفتن زمان انتظار در مرکز

چه عوارضی دارد؟

عوارض ندارد چون غیر تهاجمی است

ضوابط و قوانین

قوانین و ضوابط حضور در مرکز زیبایی، پوست و لیزر

  • حضور در مطب بدون وقت قبلی و ساعت غیرکاری مقدور نیست.
  • باتوجه به اینکه کلینیک مخصوص بانوان است، از پذیرش آقایان معذوریم.
  • از همه عزیزان خواهش می‌کنیم که از آوردن همراه خودداری کنند. (مگر درمواردی که بیمار فردی مسن یا نوجوان است یا به زبان فارسی تسلط ندارند)
  • باتوجه به تعداد مراجعه‌کنند‌گان، زمان انتظار شما برای ویزیت یا درمان، بیش از یک ساعت خواهد بود.
  • برای آسایش سایرین از شما خواهش می‌کنیم که از صحبت کردن با موبایل خودداری کنید.

 

جوانسازی پوست

جوانسازی با لیزرهای غیرتهاجمی خیال شما را از همه چیز، حتی عمل جراحی آسوده می‌کند. با لیزر غیرتهاجمی فرایند جوانسازی صورت را بدون درد، خونریزی، بیهوشی و دوره نقاهت تجربه کنید. فرایند درمانی جوانسازی پوست به روش‌های تهاجمی و روش‌های غیرتهاجمی انجام می‌شود. از بین این 2 روش، لیزر جوانسازی غیر تهاجمی بهترین روش برای جوانسازی پوست صورت محسوب می‌شود. لیزر غیرتهاجمی با مکانیسم اثری که دارد جوان سازی پوست را بدون هیچ عارضه‌ای برای شما به ارمغان می‌آورد.

لیزر جوانسازی پوست، روشی غیر تهاجمی محسوب می‌شود؛ یعنی بر خلاف روش‌های تهاجمی (جراحی)، درد، قرمزی، خونریزی و پوسته‌ریزی ندارد و پس از انجام آن به راحتی می‌توانید به فعالیت‌های روزمره برگردید. لیزر جوانسازی پوست انواع مختلفی از جمله لیزر کوانتا، لیزر اربیوم، لیزر N-light یا Regenlite دارد.

 

بهترین و جدیدترین روش جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال یا جوانسازی پوست با لیزر rf اشتباهی مصطلح در بین مراجعان مراکز زیبایی‌ست. امواج رادیو فرکوئنسی یا RF فرکشنال، روشی دیگر از روش‌های جوانسازی پوست به شمار می‌رود که در آن با استفاده از امواج رادیو فرکوئنسی و با دستگاهی مخصوص به اهداف جوانسازی پوست دست پیدا می‌کنند.

لیزر جوانسازی پوست غیرتهاجمی با تحریک کلاژن‌سازی، افزایش گردش خون و شکستن مولکول‌های رنگدانه ملانین اثر خود را بر پوست بر جای می‌گذارد.

 

مراقبت بعد از لیزر جوانسازی صورت

  • بعد از جوانسازی اقدامات خاصی نیاز نیست.

 

هزینه جوانسازی پوست با لیزر

تعیین هزینه جوانسازی پوست با لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع دستگاه، میزان تخصص و مهارت پزشک و مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر درمانی از عوامل مؤثر در تعیین قیمت جوان سازی پوست به شمار می‌رود.

جوان سازی پوست با لیزر جزو روش‌های غیرتهاجمی طب زیبایی است و در مقایسه با لیفت صورت با نخ pdo، فیلر و بوتاکس، روشی کم عارضه‌تر محسوب می‌شود. این روش اصولا درد ندارد، اما برای جلوگیری از احساس هر گونه درد، پوست شما با استفاده از کرم بی‌حسی به صورت موضعی بی‌حس می‌شود. همچنین برای جلوگیری از آسیب چشم‌ها در طول لیزر درمانی، عینک مخصوصی به شما داده خواهد شد. عوارض لیزر جوانسازی پوست به قرمزی، سوزش و پوسته‌ریزی مختصر محدود می‌شود و به هیچ وجه مانع فعالیت‌های روزانه‌ی شما نخواهد شد. از طرفی برخلاف سایر روش‌های لیزردرمانی، این روش احتمال تیرگی و لک بعد از لیزر نخواهد داشت.

 

سوالات پُرتکرار

اهداف درمانی جوانسازی صورت چیست؟

اقدامات جوانسازی پوست صورت به بهبود قوام پوست، یک دست کردن و افزایش شفافیت پوست، روشن شدن لک ها و بسته شدن منافذ پوست کمک می‌کند.

دوره اقدامات جوانسازی صورت چند جلسه است؟

اقدامات جوانسازی پوست صورت بین 6 تا 8 جلسه به طول می‌انجامد.

میزان درد و اثر بخشی جوانسازی تا چه حد است؟

لیزر جوانسازی صورت، غیرتهاجمی است و درد ندارد. از جلسه دوم یا سوم هم می‌توانید اثربخشی آن را ببینید.

تصاویر قبل و بعد لیزر جوانسازی پوست و نظرات مراجعین عزیز

سوالات متداول

مجموعه زیبایی طبیعی و اختصاصی مجهز به جدیدترین دستگاه های تشخیصی و درمانی مدرن و پیشرفته مطابق با به روزترین تکنولوژی دنیاست

آیا چهره ما غیرعادی می‌شود؟ آیا ابروهای ما بالا می‌رود؟

اگر ماده‌ای که برای تزریق استفاده می‌شود از top brandهایی مانند دیسپورت ایپسون انگلیس باشد و با تکنیک صحیح استفاده شود احتمالا غیر عادی شدن کمتر از %1 است.

آیا اقدامات پزشکی و درمان توسط خود دکتر فرد انجام می‌شود؟

بله. اقدامات پزشکی و درمانی راساً توسط خود دکتر انجام خواهد شد.

هزینه این خدمات چقدر است؟

در جلسه ویزیت و معاینه آنچه برای زیبایی شما نیاز است طی یک برنامه زیبایی اختصاصی یا customize beauty plan ارائه می‌شود و شما می‌توانید بر اساس همین برنامه می‌توانید میزان هزینه را از بخش پذیرش جویا شوید.

در جلسه ویزیت چه کاری انجام می‌شود؟

در این جلسه ضمن جویا شدن از اقداماتی که تاکنون انجام داده‌اید و وضعیت سلامتی، خانم دکتر نوع پوست شما و مشکلات را با دست معاینه می‌کنند و از لایه رویی پوست شما عکس برداری ‌می‌کنند. پس از شنیدن خواسته‌های و مشکلات شما «برنامه زیبایی اختصاصی» شما ارائه می‌شود. این برنامه شامل اقدامات تزریقی و غیر تزریقی خواهد بود.

فایده برنامه اختصاصی زیبایی چیست؟

از اتلاف هزینه و انجام کارهای پراکنده جلوگیری می‌شود.
شما golden time اقدامات زیبایی را از دست نخواهید داد.

از چه سنی می‌توان اقدامات زیبایی را آغاز کرد؟

این اقدامات می‌تواند پس از سن 21 سالگی آغاز شود.

میزان زمان تقریبی حضور در مطب چقدر خواهد بود؟

با توجه به این که هر موردی اقدامات پزشکی و درمان مختص خودش را می‌طلبد و این پروسه ممکن است به دلایلی طولانی شود، در نظر بگیرید که ممکن است شما حدود 2 ساعت در دفتر مهمان ما باشید. یقینا این اقدامات پزشکی و درمان برای خانم دکتر از الویت و اهمیت بیشتری نسبت به زمان بندی دقیق دارد. و حتما این دقت و حوصله برای شما هم به کار می‌رود.

سوالاتتان را از خانم دکتر لیلا فرد بپرسید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.