مزونیدلینگ

مزونیدلینگ یک روش علمی موثر برای لیفت پوست به شمار می‌رود. ما برای لیفت از طریق مزونیدلینگ به جای تزریق، از دستگاه‌های جدید آنوبیس استفاده می‌کنیم. موادی که در مزونیدلینگ استفاده می‌کنیم هیالورونیک اسید خالص، ترکیبات آبرسان و مغذی لایه‌های زیرین پوست، انواع ویتامین‌ها و مواد روشن‌کننده است.

چند نکته مهم درباره اقدامات مزونیدلینگ

اهداف درمانی مزونیدلینگ چیست؟

کلاژن‌سازی و شفاف‌سازی پوست

میزان درد مزونیدلینگ چقدر است؟

درد ندارد

زمان اقدام چقدر است؟

15 دقیقه بدون احتساب زمان انتظار

چه عوارضی دارد؟

عوارض ندارد

ضوابط و قوانین

قوانین و ضوابط حضور

  • حضور در مطب بدون وقت قبلی و ساعت غیرکاری مقدور نیست.
  • باتوجه به اینکه کلینیک مخصوص بانوان است، از پذیرش آقایان معذوریم.
  • از همه عزیزان خواهش می‌کنیم که از آوردن همراه خودداری کنند. (مگر درمواردی که بیمار فردی مسن یا نوجوان است یا به زبان فارسی تسلط ندارند)
  • برای آسایش سایرین از شما خواهش می‌کنیم که از صحبت کردن با موبایل خودداری کنید.

اقدامات بعد از مزونیدلینگ

  • بعد از مزونیدلینگ اقدامات خاصی نیاز نیست.

چه کسانی نمی‌توانند مزونیدلینگ انجام دهند؟

  • کسانی که دچار افسرگی هستند.
  • مادرانی که در دوران بارداری و شیردهی به سر می‌برند.
  • افرادی که دچار وسواس هستند.

توضیحات بیشتر درباره مزونیدلینگ

مزونیدلینگ روش درمانی‌ست که برای درمان لایه میانی پوست کاربرد دارد. اگر دقیقا بخواهیم بدانیم مزونیدلینگ چگونه انجام میشود به این شرح است که در گذشته به صورت تزریق با سوزن انجام می‌شد، اما الان از دستگاه خاصی که سوزن‌های بسیار ریز دارد برای انجام این فرایند استفاده می‌شود. در جریان مزونیدلینگ صورت ترکیبی از مواد درمانی به درون پوست تزریق می‌شود که اصطلاحا کوکتل مزونیدلینگ نام دارد. کوکتل مزونیدلینگ از ترکیبات دارویی مانند هیالورونیک اسید خالص، ترکیبات آبرسان و مغذی لایه‌های زیرین پوست مانند روتین و ملیلوت، انواع ویتامین‌ها مانند C و گروه B و مواد روشن کننده مانند آربوتین (عصاره شیرین بیان) تشکیل می‌شود. نوع کوکتل مزونیدلینگ پوست به هدف درمانی مراجع بستگی دارد.
هزینه مزونیدلینگ صورت با توجه به نیازهای هر مراجع متفاوت است. قیمت مزونیدلینگ صورت به عواملی مانند ترکیبات کوکتل مزونیدلینگ، تعداد جلسات درمانی، ناحیه‌ی مورد معالجه و تخصص و مهارت پزشک بستگی دارد.
دوره‌ی درمان مزونیدلینگ پوست 4 جلسه به صورت ماهی یکبار است. درباره عوارض مزونیدلینگ باید گفت چون جزء روش‌های غیر تهاجمی محسوب می‌شود، بنابراین در این روش درد، قرمزی، تورم، دوران نقاهت و محدودیت برای انجام فعالیت‌های روزمره نخواهید داشت. با این حال، اگر فرایند مزونیدلینگ توسط پزشک غیر متخصص انجام شود، امکان آسیب رساندن به پوست و ایجاد زخم و عفونت وجود دارد.

تصاویر قبل و بعد و نظرات مراجعین عزیز

سوالات متداول

این مجموعه مجهز به جدیدترین دستگاه های تشخیصی و درمانی مدرن و پیشرفته مطابق با به روزترین تکنولوژی دنیا می باشد

هزینه این خدمات چقدر است؟

در جلسه ویزیت و معاینه آنچه برای زیبایی شما نیاز است طی یک برنامه زیبایی اختصاصی یا customize beauty plan ارائه می‌شود و شما می‌توانید بر اساس همین برنامه می‌توانید میزان هزینه را از بخش پذیرش جویا شوید.

در جلسه ویزیت چه کاری انجام می‌شود؟

در این جلسه ضمن جویا شدن از اقداماتی که تاکنون انجام داده‌اید و وضعیت سلامتی، خانم دکتر نوع پوست شما و مشکلات را با دست معاینه می‌کنند و از لایه رویی پوست شما عکس برداری ‌می‌کنند. پس از شنیدن خواسته‌های و مشکلات شما «برنامه زیبایی اختصاصی» شما ارائه می‌شود. این برنامه شامل اقدامات تزریقی و غیر تزریقی خواهد بود.

فایده برنامه اختصاصی زیبایی چیست؟

از اتلاف هزینه و انجام کارهای پراکنده جلوگیری می‌شود.
شما golden time اقدامات زیبایی را از دست نخواهید داد.

از چه سنی می‌توان اقدامات زیبایی را آغاز کرد؟

این اقدامات می‌تواند پس از سن 21 سالگی آغاز شود.

میزان زمان تقریبی حضور در مطب چقدر خواهد بود؟

با توجه به این که هر موردی اقدامات پزشکی و درمان مختص خودش را می‌طلبد و این پروسه ممکن است به دلایلی طولانی شود، در نظر بگیرید که ممکن است شما حدود 2 ساعت در دفتر مهمان ما باشید. یقینا این اقدامات پزشکی و درمان برای خانم دکتر از الویت و اهمیت بیشتری نسبت به زمان بندی دقیق دارد. و حتما این دقت و حوصله برای شما هم به کار می‌رود.

سوالاتتان را از خانم دکتر لیلا فرد بپرسید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.