راهکارهای علمی و عملی برای حفظ زیبایی طبیعی

از قدیم گفته‌اند زیبایی در سادگی است، اما مگر می‌شود از علائم پیری ساده رد شد؟ مگر می‌شود جلوی پیر شدن پوست را گرفت؟ مگر می‌شود زیبایی صورت را بدون مصنوعی شدن برگرداند؟

در ویدیو زیر دکتر لیلا فرد در مورد 4 عامل موثر در دستیابی به نتایج طبیعی توضیح می‌دهند. اگر این 4 عامل رعایت شود، احتمال مصنوعی شدن صورت، از بین می‌رود. در ادامه در مودر این 4 عامل، بیشتر توضیح خواهیم داد.

اگر به خاطر ترس از مصنوعی شدن، تزریق بوتاکس یا فیلر یا انجام نمی‌دهید، این ویدیو را از دست ندهید.

 

4 عامل مهم برای مصنوعی نشدن صورت پس از تزریق فیلر یا بوتاکس

به گفته‌ی دکتر فرد، 4 عامل مهم باعث می‌شود که پس از تزریق فیلر یا بوتاکس، صورت ما حالت مصنوعی به خود نگیرد:

  1. کیفیت فیلر و بوتاکس: اگر دنبال نتایج طبیعی هستید، حتما به پزشکانی مراجعه کنید که از فیلر و بوتاکس مرغوب استفاده می‌کنند.
  2. توجه به حجم مورد نیاز و مناسب برای هر شخص: اگر نمی‌خواهید بعد از تزریق ژل و فیلر شبیه آدم فضایی‌ها شوید، زیاده روی نکنید. فیلر بیشتر به معنای نتایج بهتر نیست.
  3. تسلط به تکنیک‌های علمی و به روز: در انتخاب پزشک دقت کنید. حتی با کیفیت‌ترین برندهای دنیا هم در صورت استفاده از تکنیک نادرست موفق عمل نمی‌کنند.
  4. آناتومی چهره: اگر نمی‌خواهید مصنوعی شوید به حرف پزشک‌تان گوش کنید. گاهی اوقات در جلسه‌ی ویزیت و معاینه مشخص می‌شود که چهره‌ی شما برای فیلر یا بوتاکس مناسب نیست. آناتومی چهره شما تاثیر زیادی روی نتایج نهایی دارد.

برای آشنایی بیشتر با عوامل موثر روی زیبایی طبیعی چهره مطالب زیر را هم بخوانید:

 

مدت زمان لازم برای اثربخشی تزریق بوتاکس و فیلر

برای اینکه بتوانید بهترین ارزیابی را از روش و نحوه درمان خود داشته باشید، باید مدت زمان لازم را برای جا افتادن روش درمانی، صبر کنید. بعد از این زمان، خوب بودن یا اثربخشی و نتیجه کار، عیان و واضح می‌شود. شما باید بدانید که:

  1. تزریق بوتاکس، به 3 هفته زمان برای جا افتادن نیاز دارد.
  2. بعد از 4-6 هفته از زمان تزریق فیلر، می‌توان میزان بهبود را به طور کامل مشاهده کرد. فیلر به این زمان برای جذب آب و رفع گودی و تیرگی، نیاز دارد.

به یاد داشته باشید که هیچوقت در قضاوت عجله نکنید. اگر یک برنامه جامع و کامل درمانی برای شما تدوین شده، تا پایان زمان صبر کنید. فکر نکنید که تنها با تزریق 1 یا 2 سی سی فیلر یا بوتاکس، به درمان نهایی نزدیک می‌شوید. بنابراین، همواره به پلن درمانی خود، اعتماد کامل داشته باشید.