جوانسازی دست با تزریق فیلر

آیا می‌دانستید که دست‌ها اولین قسمتی هستند که خبر پیری پوست را اعلام می‌کنند؟ حجم چربی روی دست‌ها بسیار ناچیز است، به همین خاطر وقتی کلاژن پوست دست تجزیه می‌شود، ظاهر دست‌ها به سرعت تغییر کرده و علائم پیری پوست مشخص می‌شوند.
با افزایش سن، تولید کلاژ پوست کم می‌شود. این مسئله منجر به تجزیه‌ی پروتئین‌های ضروری پوست می‌شود و همراه شدن این دو عامل باعث می‌شود پوست دست به مرور زمان پیر شود و رگ‌های روی دست‌ها برآمده‌تر به نظر برسند.
به هر روشی که شکل ظاهری پوست دست را اصلاح و علائم پیری را به حداقل برساند جوانسازی دست می‌گویند. بدیهی است که جوانسازی دست روش‌های گوناگونی دارد. در این ویدئو دکتر لیلا فرد در مورد تزریق فیلر برای جوانسازی دست توضیحات بیشتری ارائه خواهند داد.

 

 

توضیحات ویدئو از زبان دکتر لیلا فرد:

کاری که امروز دارم برای مراجع عزیزم انجام میدم، استفاده از فیلر یا ماده‌ی هیالورونیک پر کننده است. یکی از اقدامات دیگری که به عنوان مکمل حتما در پلن ایشون هست، استفاده از پروفایلو یا هیالورونیک نان-فیلره. هیالورونیکی که ساختار رشته‌ای داره، حجم نمیده، کلاژن‌سازی رو به شدت تحریک می‌کنه، آبرسانی عمقی می‌کنه، عمر این فیلرشون رو بالا می‌برده و در مجموع مکمل درمان فیلر ایشون هست. پروفایلو رو به فاصله‌ی یکماه دوبار تزریق می‌کنیم، سرنگ‌های 2 سی سی هست، یه دو سی سی برای این دست، یه دو سی سی برای دست دیگر، یکماه بعد تکرار می‌کنیم و ماندگاری اثرات کلاژن سازیش تا یکساله. ضمن اینکه در طول این یکسال موتور کلاژن سازی رو فعال نگه می‌داره، عمر فیلری که الان دارم براشون میزنم رو بسیار بالا میبره، چه بسا  بیشتر از 9 تا 12 بشه اگر پروفایلو بزنید.

تمام بخش‌هایی که چربی و کلاژن و الاستینش رو از دست داده با هیالورونیک مرغوب و با استفاده از تکنیک کنولا که بسیار ایمن هست پر می‌کنیم. ببینید چقدر الاستیسیتی و قوام پوست کم شده، گودی‌ها رو می‌تونیم با فیلر پر کنیم، ولی بهبود این الاستیسیتی و افزایش قوام و الاستیسیتی رو باید با پروفایلو برقرار کنیم. در مورد کسانی که دستانشون تیرگی و لک هم داره حتما من به عنوان مکمل درمان لیزر جوانسازی غیر تهاجمی رو هم در پلن درمانشون می‌گنجونم.