تجربه‌ی مراجعان دکتر لیلا فرد از اقدامات زیبایی (قسمت دوم)

چه اتفاقی می‌افتد که باعث می‌شود علیرغم میل باطنی از نتیجه انجام اقدامات زیبایی بترسید؟ بهتر است نگاهی بیندازید به تجربه‌ی واقعی مراجعانی که این اقدامات را انجام دادند و نتیجه را از زبان خود آن‌ها بشنوید. در ادامه با ما باشید تا با نتیجه‌ی اقدامات زیبایی انجام شده در مرکز دکتر لیلا فرد به صورت بی‌واسطه آشنا شوید.

تجربه‌ی یکی از مراجعان از میکرودرم ابریژن و میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن و میکرونیدلینگ از دسته‌ی درمان‌های غیرتهاجمی طب زیبایی هستند که تأثیر شگفت‌انگیزی در شادابی و جوانسازی پوست دارند. برای این مراجع عزیز، میکرودرم ابریژن، میکرونیدلینگ و آبرسانی عمقی پوست (Glow Lift) انجام شده و طبق گفته‌ی خودشان، نتایج چشمگیری روی پوست ایشان داشته است. در ویدئوی زیر می‌توانید تجربه‌ی این مراجع از این اقدامات زیبایی را مشاهده کنید:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DrLeilaFard|دکترمیرعلیزاده فرد (@drleilafard) on

دکتر لیلا فرد:
ما دو هفته‌ی پیش برای شما میکرودرم ابریژن، میکرونیدلینگ و آبرسانی عمقی انجام دادیم. چطور بودید؟

گفته‌های مراجع: عالی بود خانم دکتر. من پوستم خیلی آسیب دیده بود، جای جوش‌هام خیلی زیاد بود. روزی که انجام دادم و رفتم، بعد از یک هفته کاملا احساس کردم که زیر پوستم آب اومده و احساس شادابی می‌کردم. دوره‌ی نقاهت هم به این شکل بود که من سه‌شنبه این اقدامات را انجام دادم و روز شنبه‌ پوستم کاملا خوب شده بود و قرمزی نداشتم. هر کسی که منو می‌دید متوجه تغییرات صورت من می‌شدند.

تجربه‌ی یکی از مراجعان از میکرودرم ابریژن، لیزر غیرتهاجمی و بوتاکس

لیزر جوانسازی غیرتهاجمی یکی از روش‌های مؤثر جوانسازی در طب زیبایی به شمار می‌رود. البته کاربرد این لیزر تنها به جوانسازی پوست محدود نمی‌شود. رفع تیرگی دور چشم، کاهش لک‌های پوستی، بستن منافذ، بهبود آکنه و تحریک کلاژن‌سازی هم از کاربردهای دیگر این نوع لیزرتراپی محسوب می‌شوند. نکته‌ی قابل توجه دیگر در مورد این روش آن است که کاملا غیرتهاجمی بوده و قرمزی، پوسته ریزی، درد، تورم و دوران نقاهت ندارد. برای این مراجع عزیز، اقدامات مختلفی تحت “برنامه اختصاصی زیبایی” که توسط دکتر لیلا فرد برای ایشان طراحی و تدوین شده صورت گرفته. این برنامه شامل میکرودرم ابریژن، لیزر غیرتهاجمی، بوتاکس دیسپورت برای رفع خطوط پنجه کلاغی و خطوط پیشانی و مزوتراپی دور چشم و صورت بوده است. در ادامه می‌توانید تجربه‌ی این مراجع را در کلیپ زیر مشاهده کنید:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DrLeilaFard|دکترمیرعلیزاده فرد (@drleilafard) on


گفته‌های مراجع :

من با میکرودرم و لیزر غیرتهاجمی شروع کردم که میکرودرم یک پاکسازی خیلی خوب برای پوستم بود. لیزر هم روی منافذ پوستم خیلی تأثیر گذاشت و حس میکردم قوام پوستم خیلی بهتر شده. بعد از این‌ها بوتاکس انجام دادم که عالی بود و وقتی میخندم کنار چشم‌هام دیگه چروک نمیشه و همینطور پیشانی‌ام. خط خنده‌م رو هم تزریق کردم با فیلر ژوویدرم که عالی بود. مزوتراپی هم برای صورت و دور چشم انجام دادم. مزو دور چشم هم تیرگی دور چشمم را کم کرد و هم چروک‌ها را.

تجربه‌ی یکی از مراجعان درباره میکرونیدلینگ و بوتاکس

همانطور که پیش‌تر گفته شد، میکرونیدلینگ از روش‌های بسیار عالی جوانسازی صورت و لیفتینگ محسوب می‌شود. این روش غیرتهاجمی بوده و تأثیر شگفت‌انگیزی در بهبود جای جوش و آکنه هم دارد. بسیاری از مراجعان از میکرونیدلینگ به دلیل خراش دادن و زخمی کردن پوست می‌ترسند. این باور اشتباه بعضا به دلیل مشاهده‌ی کلیپ‌هایی در فضای مجازی پیش آمده که باید بگوییم این روش درستی برای انجام میکرونیدلینگ نیست. میکرونیدلینگ اگر با تکنیک درست صورت بگیرد تنها قرمزی مختصری بر جای می‌گذارد. در ادامه می‌توانید با تجربه‌ی یکی از مراجعان در مورد میکرونیدلینگ آشنا شوید:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DrLeilaFard|دکترمیرعلیزاده فرد (@drleilafard) on

گفته‌های مراجع:

میکرونیدلینگ خیلی عالی بود، منافذم خیلی جمع‌تر شد، لکه‌های پوستم کمتر شد و پوستم نسبت به قبل شفاف‌تر و جوان‌تر شد. خیلی تغییرش واضح بود و همه‌ی اطرافیانم متوجه این تغییر شدند. دوران نقاهتم هم به این شکل بود که خیلی زخم و خونریزی نداشت و من به خاطر همین شما رو انتخاب کردم چون برایم مهم بود که صورتم زخم نشود. دوران نقاهتم هم اصلا دوران سختی نبود و اذیت نشدم.
بوتاکس پیشانی هم عالی بود به خاطر اینکه خیلی زود از بین نرفت و هنوز هم اثرش وجود دارد. اصلا چهره‌ی غیر عادی و مصنوعی هم نداشتم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *