تجربه مراجعان دکتر لیلا فرد از اقدامات زیبایی

ترس، مانع اصلی بسیاری از ما برای دریافت اقدامات طب زیبایی است. همه‌ی ما کم‌وبیش این تجربه‌ی مشترک را داریم که با وجود علاقه به انجام اقدامات طب زیبایی از مراجعه به پزشک امتناع می‌کنیم. به همین منظور در این مطلب تجارب تعدادی از مراجعان مطب دکتر لیلا فرد را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

تجربه‌ی یکی از مراجعان از تزریق بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت انگلیس یکی از بهترین برندهای بوتاکس دنیاست و مراجعان مرکز زیبایی دکتر فرد هم با همین نوع بوتاکس مورد درمان قرار می‌گیرند. برای مثال این مراجع عزیز طبق گفته‌ی خودشان قبلا 3 بار تجربه‌ی تزریق بوتاکس داشتند که هر بار از غیرعادی بودن چهره‌شان ناراضی بودند، اما تزریق بوتاکس دیسپورت توانسته رضایت‌شان را کاملا جلب کند. بوتاکس دیسپورت در ناحیه پیشانی، گوشه چشم و روی بینی تزریق شده تا حالت خنده خرگوشی هم برطرف شود. به صحبت‌های ایشان توجه کنید:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr.Leila Fard | دكتر ليلا فرد (@drleilafard) on

من قبلا 3 بار تجربه‌ی بوتاکس داشتم ولی هر بار چهره‌ام غیرطبیعی می‌شد. یعنی حتی وقتی می‌خندیدم یا عکس می‌گرفتم چهره‌ام حالت غیرطبیعی داشت و کمی کج به نظر می‌رسید. ولی این دفعه که پیش شما بوتاکس کردم واقعا طبیعی و عالی بود. قبلا موقع خندیدن روی بینیم خط هم می‌افتاد که شما تزریق انجام دادید و از این حالت هم راضی هستم. الان دیگه خط نمیفته و خنده‌م هم خیلی طبیعی شده. یعنی وقتی می‌خندم هیچ حالت غیرطبیعی ندارم.

تجربه یکی از مراجعان از تزریق فیلر لب

تزریق ژل و فیلر لب، یکی از درمان‌های دیده شدن لثه موقع خندیدن (Gummy Smile) محسوب می‌شود. تزریق فیلر لب برای این مراجع عزیز هم به همین منظور صورت گرفت. با اینکه حالت و فرم لب ایشان در این ویدئو و بلافاصله پس از تزریق طبیعی نیست و ورم دارد، اما تجربه‌ی خودشان در مورد احساس درد و رضایت از نتیجه هنگام تزریق را با ما به اشتراک گذاشته است:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr.Leila Fard | دكتر ليلا فرد (@drleilafard) on

همه چیز خیلی عالی بود و خدا رو شکر می‌کنم که شما رو انتخاب کردم. اصلا فکر نمی‌کردم اینقدر طبیعی بشه و اینکه اصلا درد نداشتم. وقتی میخندم هم دیگه لثه‌م مشخص نمیشه. یک مقدار سوزش داره ولی اصلا دردی که قابل تحمل نباشه نبود.

تجربه یکی از مراجعان از میکرودرم و لیزر

این مراجع عزیز حدودا 3 ماه تحت درمان دکتر فرد بودند. میکرودرم، میرونیدلینگ، لیزر غیرتهاجمی، لیزر موهای زائد صورت، فیلر دور چشم و بوتاکس خط اخم و گوشه چشم مجموعه اقداماتی هستند که برای ایشان تا به حال انجام گرفته است. لیزر پوست چرب و لک جای جوش هم برای این مراجع عزیز انجام شده. به گفته‌های ایشان در جلسه پنجم لیزردرمانی توجه کنید:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr.Leila Fard | دكتر ليلا فرد (@drleilafard) on

بعد از لیزر لک جای جوش و منافذ آکنه فعالم درمان شد و تقریبا دیگه جوش نزدم. منافذ و جای لک جوش هم تا حد زیادی درمان شده و فکر میکنم هفتاد درصدش رفته. الان آکنه فعال هم ندارم.

در ادامه نظر این مراجع عزیز در مورد فیلر دور چشم و بوتاکس پیشانی که برایشان تزریق شده را هم ببینید و بخوانید:

من برای شما فیلر دور چشم و بوتاکس پیشانی هم تزریق کردم، چه نتیجه ای داشت؟ خیلی طبیعی بود و اصلا کسی متوجه نشد. تیرگی که خیلی کم شد، گودی‌ زیر چشمم هم پر شد، در کل راضی بودم.

تجربه یکی از مراجعان در مورد میکرونیدلینگ

این مراجع عزیز کار میکرونیدلینگ انجام دادند و تجربه‌ی خودشان از این درمان را با ما به اشتراک گذاشتند:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr.Leila Fard | دكتر ليلا فرد (@drleilafard) on

حدودا 8 روزه که میکرونیدلینگ انجام دادم. خانم دکتر عالی بود، منافذ باز بغل بینیم 90 تا 100 درصد با همین یک جلسه بسته شد. جای جوش‌هام خیلی کمرنگ شد. درمان‌های منزل هم به توصیه‌ی شما دارم انجام میدم. تمامی کرم‌های شب و روز و شوینده را هم استفاده کردم و واقعا تغییرش قابل مشاهده است. شفافیت و تغییر پوستم را همه دوستانم هم متوجه شدند. در مورد دوران نقاهت هم حدودا 7-24 ساعت قرمزی داشتم که از کرم ترمیمی که شما داده بودید، استفاده کردم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *